Image

Sertifikalı ve Patentli Hammaddeler

Ürünlerimizin içeriğinde bulunan; kollajen, hyalüronik asit, vitamin, kalsiyum, çinko vb. tüm etken maddeler uluslarası patentli, helal ve koşer sertifikalıdır...

Detaylı Bilgi

Araştırma & Geliştirme Çalışmalarımız

DN Biyomed; AR-GE faaliyetleri kapsamında sanayiye yönelik her türlü AR-GE projelerini hazırlama, yürütme ve bu projelerde ortak olarak yer alma misyonuna sahiptir...

Detaylı Bilgi

Scientific Wellness Institute

Sağlıklı yaşama bütünsel olarak bakan, farklı branşlarda alanlarında yetkin doktor ve uzmanların bir araya gelmesi ile oluşmuş bilim temelli bir sağlıklı yaşam topluluğudur...

Detaylı Bilgi

DN Biyomed

DN Biyomed, ODTU Teknokent’inde 2018 yılında kurulmuştur ve halen burada faaliyetlerine devam etmektedir. Temel ve klinik bilimlere hizmet sunan Tıp doktorlarından oluşan bir ekip ile faaliyetlerine devam etmektedir.

  • Ar-Ge Hizmetleri
  • SWI
Detaylı Bilgi
Kollajen

Tipleri ve Faydaları

Kollajen; tendon, ligament ve kemik yapısındaki başlıca proteindir ve tüm proteinlerin yaklaşık %30’unu oluşturur. İnsanlarda kollajeni kodlayan 40’dan fazla gen tanımlanmıştır ve 28’den fazla kollajen alt tipi vardır. Yani her kollajen her durumda iyi gelmez ve ihtiyacınıza göre sağlığınızı destekleyici formlarını kullanmak önemlidir. Kollajen tüm vücudumuzda yer alır. Cildimizde, saçımızda, kemiklerimizde, tendonlarımızda, kıkırdaklarımızda, gözlerimizde, damar yapımızda, iç organlarımızda ve sindirim sistemimizde yaygın olarak bulunur.

Eklemde kıkırdak yapısının sağlamlığı ve stabilitesi için çok önemlidir!

Kemik, kas, eklem dokuda yenilenme ve tamir süreçlerine olumlu katkılarda bulunduğu gösterilmiştir.

Yeni kemik üretimini uyarmaya yardımcı olur!

Tip II kollajen içeren gıdaların tüketilmesinin kırıklar sonrası iyileşme sürecinin hızlanması, kemik erimesinin yavaşlatılması gibi süreçlerde olumlu katkılarının olabileceği klinik araştırmalarda gösterilmiştir.

Detaylı Bilgi
Image
Image
DNCollagen II

Hemen Sipariş Ver

ODTÜ TEKNOKENTTE ÜRETİLMİŞTİR.

DNCollagen II; Scientific Wellness Institute (SWI) tarafından desteklenmektedir

Klinik beslenme, metabolizma, bağışıklık alanında çalışan Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nuray Yazıhan tarafından sağlık etkileri bilimsel çalışmalarla desteklenmiş formülasyon patentli hammadde içerir.

Medikal Estetik ve Sağlıklı Yaşam konusunda 20 yıllık klinik tecrübesi ile Dr. Seran Göçer tarafından önerilen bağışıklık güçlendirici ve kemik eklem sağlığını destekleyici gıda takviyesidir.

Sepete Ekle
KULLANICI

Yorumları

DN Biyomed

AR-Ge ve Proje Tabanlı Danışmanlık Faaliyetleri

Kozmetik ve Gıda sektöründe kullanılabilecek ithal ürünlerin yerli karşılıklarının ve yeni ürünlerin geliştirilmesi amacı ile ilgili alanlarda çok sayıda ulusal ve uluslararası projelerde yer almakta ve çalışmalar yürütmektedir.

DN Biyomed; AR-GE faaliyetleri kapsamında sanayiye yönelik her türlü AR-GE projelerini hazırlama, yürütme ve bu projelerde ortak olarak yer alma misyonuna sahiptir.

Image
DNCollagen
DNOlive
DNCollagen II
BLOG

Sağlıklı Bilgiler

Merak ettiğiniz konuları gönderin uzmanlarımız sizler için yanıtlasın.

Hızlı İletişim Formu